مرکز آموزش مجازی

پوستر واقعیت افزوده AR بیماریهای قلب و عروق ویژه کارورزان پزشکی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همانطور که مستحضرید استفاده از فناوری های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در دانشگاه های علوم پزشکی جهان به سرعت در حال افزایش است و به ویژه بعد از همه گیری کووید 19، و لزوم به حداقل رساندن حضور فیزیکی دانشجویان، این استفاده دوچندان شده است. امروزه تاثیرات این فناوری های آموزشی در  افزایش میزان رضایت و یادگیری عمیق دانشجویان به اثبات رسیده و شاهد تولید و بهره برداری بیش از پیش از انها هستیم. 

دانشگاه علوم پزشکی مجازی نیز با تاسیس لابراتوار و اقعیت افزوده و مجازی اقدامات گسترده ای در تولید محصولات آموزشی نوین انجام داده است. یکی از این محصولات پوستر واقعیت افزوده (AR) بیماری های قلب و عروق ویژه کارورزان رشته پزشکی است. این پوستر اینفوگرافیک واقعیت افزوده که به مشترک در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی مجازی تهیه شده شامل 10 عنوان از سرفصل های بیماری های قلب و عروق بوده و تاثیرات آموزشی آن در طرح تحقیقاتی مصوب دانشگاه علوم پزشکی تهران با کد 39696 مورد تایید قرار گرفته است.

کارورزان محترم می توانند با اسکن کردن پوستر، نرم افزار مخصوص آن را دانلود کرده و از محتواهای الکترونیکی آن استفاده کنند. پوستر فوق با فرمت های مختلف در آدرس http://vums.ac.ir/ar  قابل دستیابی است.