برگزاری روزانه بیش از 20 جلسه وبینار (کلاس آنلاین) در دانشکده ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به دلیل تعطیلی دانشکده ها و کلاس های درس به دلیل اپیدمی بیماری ویروس کرونای جدید، اعضای هیات علمی دانشگاه با کمک سامانه های آموزش مجازی و ابزار وبینار، اقدام به برگزاری کلاس های درس خود به صورت مجازی نمودند. براساس گزارشاتی که از سایت وبینار دانشگاه اخذ شده است به صورت روزانه حدود 20 کلاس درس به صورت آنلاین و زنده در حال برگزاری است و بیش از 500 دانشجو در این کلاس های درس حضور دارند.

سامانه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  دارای قابلیت برگزاری نامحدود کلاس های درس به صورت وبینار یا کلاس آنلاین است. با هماهنگی های انجام شده جهت تسهیل امور، از اواسط هفته گذشته، با ارتقای ظرفیت سرورهای مرکز آموزش مجازی دانشگاه، اقدام به فعال نمودن ماژول وبینار، در درس های مجازی کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه گردید. لذا کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه می توانند با ورود به درس های خود، اقدام به برگزاری کلاس های درس به صورت وبینار (ارائه آنلاین) نمایند.

کارکنان مرکز آموزش مجازی دانشگاه، از ابتدای هفته به صورت تمام وقت و با تلاس و پشتکار فراوان در حال سرویس دهی به اعضای هیات علمی و دانشجویان در دانشگاه هستند. که البته دکتر رضا اسدی مدیر این مرکز، ضمن بیان این نکات، از اعضای هیات علمی و دانشجویان بابت کندی در پاسخ به ایشان به دلیل حجم بسیار بالای درخواست ها و تعداد اندک کارکنان، عذر خواهی نمود و خاطر نشان کرد که همکاران ایشان در حال تلاش برای برقراری ارتباطات بین اساتید و دانشجویان در این کلاس های درس هستند.

قابل به ذکر است که کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه در سامانه آموزش مجازی دانشگاه عضو هستند. اعضای محترم هیات علمی با نام کاربری و ایمیل دانشگاه و دانشجویان عزیز با استفاده از شماره دانشجویی خود به عنوان نام کاربری و کلمه عبور می توانند وارد سامانه آموزش مجازی دانشگاه بشوند.

راهنماهای لازم برای استفاده از این امکانات در سامانه اطلاع رسانی آموزش مجازی دانشگاه در دسترس قرار دارد. همچنین اعضای هیات علمی و دانشجویان می توانند سوالات خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال کنند یا با رابطین آموزش مجازی در دانشکده های خود تماس حاصل نمایند.