برگزاری وبینار کنفرانس بین المللی آموزش پزشکی amee 2019

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هم زمان با برگزاري كنفرانس بين المللي آموزش پزشكي amee ۲۰۱۹ live در كشور اتریش، مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشكي مشهد به نمايندگي از دانشگاه هاي كلان منطقه  ۹ اقدام به پخش آنلاين اين كنفرانس  نمود.

به گزارش وب دا، همایشamee  یکی از معتبرترین همایش های بین المللی آموزش پزشکی است که هر ساله توسط انجمن آموزش پزشکی اروپا  با حضور تعداد بسیاری از شرکت کنندگان بین المللی از پنج قاره جهان در یکی از شهرهای اروپا برگزار می¬شود.

در سال جاری این همایش در شهر وین اتریش و در روزهای ۲۶ تا ۲۸ اگوست ۲۰۱۹ برابر با ۴ تا ۶ شهریور ۱۳۹۸ در حال برگزاری است.

با توجه به مشکلات حضور در همایش amee برای همه علاقه مندان، از جمله دشواریهای اخذ ویزا، هزینه های سنگین سفر و ثبت نام، برگزار کنندگان همایش amee را بر آن داشته تا با فراهم کردن amee live امکان بهره مندی کامل این دسته افراد ، بصورت غیرحضوری از برنامه های همایش سالانه را فراهم آورند.

سخنرانی های کلیدی، سمپوزیوم ها، جلسات ارایه سخنرانی های کوتاه، ارایه پوسترهای تم بندی شده، کارگاه های پیش و حین همایش از  برنامه های متنوع این سمینار می باشد. 

 دانشگاه علوم پزشکی مشهد  نیز همزمان با ده کلان منطقه آموزشی کشور، ضمن فراهم آوردن تمهیدات لازم جهت پخش آنلاین کنگره بین  المللی آموزش پزشکی AMEE ۲۰۱۹ وین اتریش ، این کنگره را با همکاری مشترک مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی از چهارم تا ششم شهریور سال جاری در ساختمان قرشی طبقه سوم سالن شورا برگزار کرد.

براساس نام نویسی صورت گرفته  از اعضای هیأت علمی ، دانشجویان دکتری و دستیاری و کلیه محققین دانشگاه گواهی توانمند سازی  آموزشی از مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت، برای اعضای هیأت علمی وگواهی حضور برای کلیه شرکت کنندگان  صادر خواهد شد.

به دلیل نا همزمانی ساعت محلی ایران و کشورهای اروپایی و نیز حصول اطمینان از ارتباط اینترنتی مطمئن و عرض باند کافی بخشی از نسخه تعدیل شده برنامه همایش با هماهنگی  مرکز آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت ضبط شده و آفلاین در دسترس علاقه مندان خواهد بود.