راهنمای دانشجویان

در این سامانه امکان ارائه درس و تعامل با دانشجویان به شکل غیرهمزمان وجود دارد. مزایای این رویکرد مواردی چون قابلیت اجرا با توجه به بستر اینترنت، ماندگاری مباحث و تعاملات برای استفاده دانشجو، مدیریت راحت تر برای مدرس، امکان مدیریت درس در هر زمان و مکان و  با حداقل اینترنت و ... است.

نحوه ورود به سامانه نوید

نحوه ورود به سامانه نوید به دو روش امکان پذیر می باشد:

روش اول - با ورود به سامانه مروارید(سیپاد)، در این روش هر کجا از شما نام کاربری و رمز عبور درخواست شد باید نام کاربری و رمز عبور سامانه مروارید خود را وارد کنید.

مشکلات رایج در این زمینه :

  • درصورتی که نام کاربری در سامانه مروارید ندارید حتما با آموزش تماس بگیرید.
  • در صورتی که رمز ورود به سامانه مروارید را فراموش کرده اید لطفا گزینه فراموشی رمز را بزنید تا برای شما پیامک ارسال شود.

روش دوم - ورود با لینک مستقیم به سامانه نوید، این روش مستلزم داشتن نام کاربری و رمز ورود سامانه نوید می باشد.

راهنمای ورود به سامانه نوید


 سیستم تیکتینگ :     شما می توانید مشکلات خود را از طریق سیستم تیکتینگ (در سامانه مروارید) با ما در میان بگذارید. نحوه تیکت زدن (درخواست پشتیبانی)


راهنما درخواست و استفاده از VPN برای دانشجویان خارج از کشور

 
دانشجویانی که ایمیل دانشگاهی دارند، نام کاربری VPN آن‌ها ایمیل دانشگاهی و پسورد VPN همان پسورد ایمیل میباشد. چنانچه پسورد ایمیل را فراموش کرده اید به مسوول آی تی دانشکده ها ایمیل زده و تقاضای تغییر رمز عبور دهید.

لیست مسولین آی تی دانشکده‌ها

نام دانشکده

نام مسوول آی تی

ایمیل

دانشکده پزشکی

امیر نخجوانی

NakhjavaniA2@mums.ac.ir

دانشکده پرستاري

مجید رهبان

RahbanM1@mums.ac.ir

دانشکده بهداشت

احسان سیدنوزادی

SeyednozadiE1@mums.ac.ir

دانشکده پیراپزشکی

محمدامین میرمرتضوی

MirMortazaviM3@mums.ac.ir

دانشکده دندانپزشکي

امین رضا صدقی

SedghiAR@mums.ac.ir

دانشکده داروسازي

مهناز رحیمی

RahimiM1@mums.ac.ir
 
دانشجویانی که ایمیل دانشگاهی ندارند جهت هماهنگی برای VPN به ایمیل rabbanizs3@mums.ac.ir درخواست خود را ارسال نمایید. عنوان ایمیل "درخواست VPN" باشد و متن درخواست شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره پاسپورت باشد. چنانچه شماره پاسپورت شما تغییر کرده است لازم است تصویر پاسپورت قبلی و جدید را نیز به پیوست درخواست ارسال شود

راهنمای وبینار

راهنمای استفاده از کلاس مجازی سامانه نوید دانشگاه برای دانشجویان

دانشجویان گرامی جهت شرکت در وبینار شما نیاز به اینترنت مناسب، اسپیکر و میکروفن دارید (می توانید از هندزفری و یا هدفن کمک بگیرید)

برای تسهیل کار از این طریق ، دانشکده مجازی راهنما های متنی (پی دی اف ) و ویدئویی را در خصوص نصب نرم  افزارهای لازم و چگونگی استفاده از این روش فراهم نموده است:
 
 
 
* توجه 1: چنانچه میخواهید از طریق مرورگر از کلاس های آنلاین استفاده کنید ، می بایست حتما مرورگر فایر فاکس را نصب نمایید.
* توجه 2: فایل های مورد نیاز روی سیستم شما برای استفاده از کلاس آنلاین: