تماس با ما

مشهد، خیابان دانشگاه، دانشکده بهداشت، ساختمان کتابخانه مرکزی، طبقه فوقانی، مرکز آموزش مجازی. کد پستی: 9138813944    تلفن: 38580465 - 051   نمابر: 38580464 - 051   شماره دبیرخانه :   38434700 - 051

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ورود به سامانه ها
ثبت نام کارگاه ها
 
سامانه وب کنفرانس وبینار
 
سامانه آموزش مجازی دانشجویی
 
سامانه آموزش مجازی باز آموزی غیر حضوری
 
 
سامانه کارگاه های غیر حضوری توانمند سازی اعضای هیئت علمی

 

 

آزمون درس صرف ونحو و قرائت متون عربی پزشکی

بسمه تعالی

گزارش آزمون درس صرف ونحو و قرائت متون عربی پزشکی


اولین آزمون مجازی دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد روز دوشنبه 20 دی 1395 در واحد آموزش مجازی برگزار شد.

درس صرف ونحو و قرائت متون عربی پزشکی یکی از عناوین پایه رشته دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی در مقطع پی اچ دی است. بسیاری از متون اصلی این رشته به زبان عربی نگاشته شده است. متون غیر عربی نیز آکنده از لغات و اصطلاحات عربی است.

 

این درس به ارزش چهار واحد برای دانشجویان این رشته در ترم اول ارائه می گردد. با توجه به سیاست های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مبنی بر توسعه آموزش های مجازی، تصمیم گرفته شد به عنوان پایلوت، آزمون این درس به صورت مجازی برگزار گردد.

ازمون این درس برای این دوره ، به صورت مجازی طراحی گردیدو سه نفر از دانشجویان واجد شرایط تشخیص داده شدند. دانشجویان در مکان و تاریخ و در مدت تعیین شده به صورت الکترونیک در ازمون شرکت کردند.

صرفه جویی درمصرف کاغذ، دقت درطرح سئوال، استفاده از امکانات نرم افزاری سامانه و اخذ بازخورد از جمله مزایای برگزاری مجازی آزمون به شمار می رود.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.