تماس با ما

مشهد، خیابان دانشگاه، دانشکده بهداشت، ساختمان کتابخانه مرکزی، طبقه فوقانی، مرکز آموزش مجازی. کد پستی: 9138813944    تلفن: 38580465 - 051   نمابر: 38580464 - 051   شماره دبیرخانه :   38434700 - 051

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ورود به سامانه ها
ثبت نام کارگاه ها
 
سامانه وب کنفرانس وبینار
 
سامانه آموزش مجازی دانشجویی
 
سامانه آموزش مجازی باز آموزی غیر حضوری
 
 
سامانه کارگاه های غیر حضوری توانمند سازی اعضای هیئت علمی

 

 

اخبار

کارگاه ارائه آموزشی در وبینار

برگزاری کارگاه ارائه آموزشی در وبینار در تاریخ  31-4-96

کارگاه ارایه آموزشی در وبینار، روز شنبه 31 تیر ماه در مرکز تخصصی آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد. 

 اهداف این کارگاه آشنایی با مفهوم وبینار، آشنایی با قالب های جلسه وبینار، مدیریت رسانه ها در وبینار و مدیریت فراگیران در کلاس مجازی بود.

آزمون هیات علمی

برگزاری آزمون هیات علمی دانشگاه ها در مرکز تخصصی آموزش مجازی مورخ 28-2-96

در راستای اجرای کامل آیین نامه دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پیرو تصویب اجرای کارگاه قوانین و مقررات استخدامی اعضای هیات علمی بدو استخدام در کمیته توانمندسازی دانشگاه در سال 96، این کارگاه در تاریخ 96/2/28 ویژه مشمولین دوره هشتم و نهم توانمندسازی در تالار رازی با شرکت 70 نفر از اعضای هیات علمی و حضور مدیران ارشد و رئیس محترم دانشگاه در تالار رازی  از ساعت 9 الی 13 برگزار گردید پس از اتمام جلسه حضوری آزمون مجازی با توجه به محتوای فیلم آموزشی که از قبل برای شرکت کنندگان بر روی سایت بارگذاری شده بود و محتوای جلسه حضوری، آزمون مجازی در واحد مجازی برگزار گردید.

 
       
 

 

آزمون آسکی طب اورژانس

برگزاری آزمون OSCE دستیاران تخصصی طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تاریخ 13 و 14 اردیبهشت 1396

 

بسمه تعالی

آزمون OSCE دستیاران تخصصی طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد امسال برای نخستین بار کاملا مشابه آزمون کشوری دانشنامه تخصصی این رشته و در دو مرحله در مرکز تخصصی آموزش مجازی انجام گردید.

مسئول برگزاری آزمون: دکتر رضا اخوان- استادیار گروه طب اورژانس و مسئول آموزش دستیاری گروه طب اورژانس

با مساعدت های مسئولین محترم دانشگاه و پس از خریداری نرم افزاری سراسری برگزاری آزمون های PMP ، گروه طب اورژانس اولین گروه بالینی بود که با برگزاری این آزمون برای هفتاد و هشت دستیار تخصصی این فرآیند را با همکاری کارشناسان مرکز آموزش مجازی عملی کرد.

 

وبینار مصاحبه با دانشجویان غیر ایرانی

مصاحبه با دانشجویان غیر ایرانی جهت پذیرش به صورت وبینار مورخ 20-3-96 در مرکز تخصصی آموزش مجازی

با توجه به افزایش درخواست تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از طرف دانشجویان غیر ایرانی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و لزوم برگزاری مصاحبه با متقاضیان در طی فرایند پذیرش، به منظور تسهیل شرکت در مصاحبه برای افرادی که امکان حضوردر ایران را ندارند سازوکار مصاحبه آنلاین پیش بینی شده است.

وبینار جراحی پلاستیک و ترمیمی


جناب آقای دکتر علوی استادیار جراحی پلاستیک دانشگاه مشهد جهت بررسی امکان برگزاری وبینار لیفت صورت، اقدام به برگزاری وبینار ازمایشی با موضوع مشابه توسط پنج پایانه ی مجزا به میزبانی مرکز اموزش مجازی دانشگاه مشهد، مورخ 28 دی ماه 1395  کردند.

  (پایانه ها: سخنران، گروه جراحی پلاستیک مشهد و 2 سخنران مدعو از تهران)
در این وبینار اقای دکتر حافظی (استاد دانشگاه ایران)، اقای دکتر اسعدی (دانشیار دانشگاه ایران) و اقای دکتر نیکومرام (دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران) پس از اموزش توسط مرکز اموزش مجازی دانشگاه مشهد به عنوان مدعو از تهران مشارکت مجازی داشتند.

زیر مجموعه ها

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.